Tüm Yönleriyle E-Öğrenme

Tüm dünyanın yeni normale dönüş planlarını açıkladığı, işe/işyerine dönüş planları yaptığımız ve yeni şartlara alışmaya çalıştığımız günlerdeyiz.

Bizler de bu yeni normalde kurumsal gelişimi, işyerinde öğrenmeyi, öğrenmenin dijitalleşmesini ve kurumsal akademileri, öğrenen-katılımcı-eğitmen-konu uzmanı boyutları ile inceledik.

Konuşmamda bahsettiğim değişim ve dönüşüm süreci için aşağıdaki yazılarımı inceleyebilirsiniz:

Değişim Öngörüleri: Kurumsal Gelişimdeki Değişimler

Eğitim Yönetim Sistemi: Başlangıç ve Değişim/

Augdemy olarak, kurumların stratejilerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için ihtiyaç duydukları teknolojileri, gelişim faaliyetlerini ve hizmetleri sunup, gelişim süreçlerini iyileştirmelerine destek oluyoruz. Kurumsal akademi sürecinizi yönetmek veya mevcut kurumsal akademinizi değerlendirmek için Kurumsal Akademi Tasarımı, eğitimlerinizi ve süreçlerinizi dijital hale getirmek için ise Dijital Dönüşüm çalışmalarımıza göz atabilir veya bizimle iletişime geçerek ücretsiz analiz desteği alabilirsiz.

Diğer çalışma alanlarımız için tıklayınız.

Bu yazıyı paylaşın!

Merak ettiğiniz veya ilgilendiğiniz konular mı var?

Blog sayfamızda kurumsal akademiler, insan kaynakları, yetenek yönetimi, yetkinlik yönetimi, eğitim tasarımı, eğitim teknolojileri ve kurumsal ödüller ile ilgili deneyimlerimizi, izlenimlerimizi ve ön görülerimizi paylaşıyoruz. Siz de bu alandaki önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Son Yazılar

Kategoriler

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

2020-06-02T12:39:34+03:00
Go to Top