Webinar: Tüm Yönleriyle E-Öğrenme

Tüm dünyanın yeni normale dönüş planlarını açıkladığı, işe/işyerine dönüş planları yaptığımız ve yeni şartlara alışmaya çalıştığımız günlerdeyiz.

Bizler de bu yeni normalde kurumsal gelişimi, işyerinde öğrenmeyi, öğrenmenin dijitalleşmesini ve kurumsal akademileri, öğrenen-katılımcı-eğitmen-konu uzmanı boyutları ile inceledik.

Konuşmamda bahsettiğim değişim ve dönüşüm süreci için aşağıdaki yazılarımı inceleyebilirsiniz:

Değişim Öngörüleri: Kurumsal Gelişimdeki Değişimler

Eğitim Yönetim Sistemi: Başlangıç ve Değişim

Augdemy olarak, kurumların stratejilerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için ihtiyaç duydukları teknolojileri, gelişim faaliyetlerini ve hizmetleri sunup, gelişim süreçlerini iyileştirmelerine destek oluyoruz. Kurumsal akademi sürecinizi yönetmek veya mevcut kurumsal akademinizi değerlendirmek için Kurumsal Akademi Tasarımı, eğitimlerinizi ve süreçlerinizi dijital hale getirmek için ise e-Eğitim Tasarımı çalışmalarımıza ve Dijital Eğitim Tasarımı Eğitimi‘ne göz atabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer çalışma alanlarımız için tıklayınız.

Bu yazıyı paylaşın!

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Geleceğin Yetkinlikleri

Dünya Ekonomik Forumu’nun (World Economic Forum) geçtiğimiz günlerde yayınladığı “2020 Yılında Sahip Olunması Gereken En Önemli Yetkinlikler” raporuna göre günümüzde en çok gereksinim duyduğumuz yetkinliklerin %35’i değişecek. Peki biz bu değişimden nasıl etkileneceğiz?

Eğitim Tasarımı 101: Kurumsal Eğitim Tasarımı

Eğitim tasarımı ve iç eğitim süreci ile kurumlar ihtiyaç duydukları bilgileri ve tecrübelerini çalışanlarına aktarak gelişimin sürekliliğini sağlar. Peki bir eğitim tasarım süreci nasıldır?

2023-08-25T12:59:03+03:00
Go to Top