e-Eğitim Tasarımı

e-Eğitim Tasarımı2022-09-29T21:38:05+03:00

Dijital dönüşümün kurumları ve çalışma alışkanlıklarını değiştirip, çalışanların dijital okur yazarlık yetkinliklerini geliştirmeye zorladığı günümüzün iş ihtiyaçlarına ek olarak son zamanlarda birçok kurumun zorunlu olarak evden veya uzaktan çalışma düzenine geçmesi ile birlikte öğrenmenin dijital hale gelmesi çok kritik hale gelmiş durumda.

Biz de 20 yıldan uzun süredir kurumsal akademiler ve eğitim teknolojileri alanında çalışmanın getirdiği deneyim, güçlü altyapımız ve teknoloji ortaklarımız ile kurumunuz için uçtan uca uzaktan eğitim altyapısı kuruyor, güncel teknolojileri takip edip, süreçlerinize entegre ediyor, öğrenmeyi kolaylaştıracak uzaktan eğitimler tasarlıyor ve sistemin sürekliliği için iletişim ve yönetim desteği veriyoruz.

İçerik Üretim Sürecimiz

İhtiyaç Analizi
İhtiyaç analizi aşamasında; kurumuzun gelişim ihtiyaçları ile hedef kitlenizin teknoloji ve öğrenme alışkanlıklarının analizini gerçekleştiriyoruz.

Senaryolaştırma Çalışması
Senaryolaştırma aşamasında; konu uzmanlarınız ile birlikte çalışarak, gelişim ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde karşılayacak eğitim içeriklerini, yeni nesil öğrenme disiplinleri ile bir araya getirerek, size özel bir senaryo çalışması yapıyoruz.

İçerik Üretimi ve Kalite Kontrol
Kurumunuzun ihtiyacına göre belirlenmiş senaryoyu, her aşamasında sizinle iletişimde olarak ve mutlaka kalite kontrol testleri yaparak, güncel teknolojiler ve profesyonel seslendirmenler kullanarak üretiyoruz.

Kimler İçindir?

– Öğrenmeyi dijitalleştirip, kaynaklarını daha etkin kullanmak isteyen kurumlar.
– Çalışanlarını gelecekteki değişim ve dönüşüm süreçlerine hazırlamak isteyen kurumlar.
– Sınıf eğitimlerini interaktif e-eğitimlere dönüştürmek isteyen kurumlar.
– Eğitim programlarında karma öğrenme araçları kullanmak isteyen kurumlar.

Size Ne Sunabiliriz?

e-Eğitim ve İçerik Tasarımı:
Sınıf eğitimi içeriklerinizi, e-eğitimler veya interaktif eğitim dokümanları haline getiriyoruz.

Eğitim Tasarım Ekibi Oluşturma:
Kendi eğitimlerinizi tasarlayabilmeniz için, stüdyo, ekipman veya eğitim desteği sunuyoruz.

Oyun, Uygulama ve Vaka Tasarımı:
Eğitim içi uygulamalarınızı, oyunlarınızı veya vaka çalışmalarınızı tasarlıyoruz.

Eğitim Kataloğu Tasarımı:
Mevcut uzaktan eğitim içerikleriniz veya satın aldığınız eğitim kataloglarının yetkinlikleriniz ile entegre hale getiriyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sınıf eğitimlerimizin tamamını e-eğitim haline getirmek istiyoruz. Mümkün müdür?2020-04-22T13:52:24+03:00

Mevcut içeriklerinizin ve eğitimlerinizin analizini yaparak tüm sınıf eğitimlerinizi ve eğitim dokümanlarınızı interaktif e-eğitimler veya dokümanlar halinde yeniden tasarlayabiliriz. Bununla birlikte öğrenmeyi daha kalıcı hale getirecek karma eğitim yöntemlerinin bulunduğu sürdürülebilir bir gelişim yapısı oluşturmayı tavsiye ederiz.

Oyun tasarımı yapıyor musunuz?2020-04-22T13:46:56+03:00

Kendi tasarladığımız interaktif oyunların yer aldığı bir oyun kataloğumuz bulunmakta. Bunun birlikte etkinlik, eğitim ve kurum ihtiyaçlarına özel olarak uygulama, interaktif oyun veya kutu oyunu tasarımları yapıyoruz.

Eğitim tasarımında hangi metodolojileri kullanıyorsunuz?2020-04-22T13:39:44+03:00

Eğitim tasarımı sürecimizde yapılandırılmış olarak ADDIE metodolojisi kullanıyoruz. Bununla birlikte kurumun ihtiyaçları, elinizdeki içerik, zaman planı doğrultusunda çıktının kalitesinden ödün vermeden daha çevik veya kuruma özel süreçler de izleyebiliyoruz.

Kendi video stüdyomuzu kurmak istiyoruz. Bize destek olabilir misiniz?2020-04-22T13:34:49+03:00

İhtiyaçlarınız doğrultusunda anahtar teslim olarak ekipman, yazılım, yönetim ve eğitim desteği sağlayabiliriz. Ayrıca proje bazlı olarak da ekipman veya video çekim desteği verebiliriz.

Video çekim, seslendirme, altyazı gibi multimedya ihtiyaçlarımız için destek olabilir misiniz?2020-04-22T13:29:08+03:00

Tüm video çekim (dış mekan, iç mekan, bluebox, greenbox), seslendirme, altyazı, yurtdışından gelen içeriklerinizin yerelleştirilmesi veya yurtdışında gönderdiğiniz içeriklerin ilgili dillere çevrilmesi için size destek olabiliriz.

Go to Top