e-Eğitim Tasarımı2020-04-18T23:09:07+03:00

Proje Açıklaması

Nedir?

Dijital dönüşümün kurumları ve çalışma alışkanlıklarını değiştirip, çalışanların dijital okur yazarlık yetkinliklerini geliştirmeye zorladığı günümüzün iş ihtiyaçlarına ek olarak son zamanlarda birçok kurumun zorunlu olarak evden veya uzaktan çalışma düzenine geçmesi ile birlikte öğrenmenin dijital hale gelmesi çok kritik hale gelmiş durumda.

Biz de 15 yıldan uzun süredir kurumsal akademiler ve eğitim teknolojileri alanında çalışmanın getirdiği deneyim, güçlü altyapımız ve teknoloji ortaklarımız ile kurumunuz için uçtan uca uzaktan eğitim altyapısı kuruyoruz, güncel teknolojileri takip edip, süreçlerinize entegre ediyoruz, 2D, 3D, video, animasyon, oyunlaştırma, ekran eğitimi, mobil eğitimler gibi farklı tarzda uzaktan eğitimler tasarlıyoruz ve sistemin sürekliliği için iletişim ve yönetim desteği veriyoruz.

Kimler İçindir?

İçerik Üretim Sürecimiz

Size Ne Sunabiliriz?

Çalışanlarınızın teknik bilgi, beceri ve yetkinlik ihtiyaçlarınızı karşılayacak e-eğitimleri ve interaktif sınıf eğitim dokümanlarını, tam da sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sınıf eğitimlerimizin tamamını e-eğitim haline getirmek istiyoruz. Mümkün müdür?2020-04-22T13:52:24+03:00

Mevcut içeriklerinizin ve eğitimlerinizin analizini yaparak tüm sınıf eğitimlerinizi ve eğitim dokümanlarınızı interaktif e-eğitimler veya dokümanlar halinde yeniden tasarlayabiliriz. Bununla birlikte öğrenmeyi daha kalıcı hale getirecek karma eğitim yöntemlerinin bulunduğu sürdürülebilir bir gelişim yapısı oluşturmayı tavsiye ederiz.

Oyun tasarımı yapıyor musunuz?2020-04-22T13:46:56+03:00

Kendi tasarladığımız interaktif oyunların yer aldığı bir oyun kataloğumuz bulunmakta. Bunun birlikte etkinlik, eğitim ve kurum ihtiyaçlarına özel olarak uygulama, interaktif oyun veya kutu oyunu tasarımları yapıyoruz.

Eğitim tasarımında hangi metodolojileri kullanıyorsunuz?2020-04-22T13:39:44+03:00

Eğitim tasarımı sürecimizde yapılandırılmış olarak ADDIE metodolojisi kullanıyoruz. Bununla birlikte kurumun ihtiyaçları, elinizdeki içerik, zaman planı doğrultusunda çıktının kalitesinden ödün vermeden daha çevik veya kuruma özel süreçler de izleyebiliyoruz.

Kendi video stüdyomuzu kurmak istiyoruz. Bize destek olabilir misiniz?2020-04-22T13:34:49+03:00

İhtiyaçlarınız doğrultusunda anahtar teslim olarak ekipman, yazılım, yönetim ve eğitim desteği sağlayabiliriz. Ayrıca proje bazlı olarak da ekipman veya video çekim desteği verebiliriz.

Video çekim, seslendirme, altyazı gibi multimedya ihtiyaçlarımız için destek olabilir misiniz?2020-04-22T13:29:08+03:00

Tüm video çekim (dış mekan, iç mekan, bluebox, greenbox), seslendirme, altyazı, yurtdışından gelen içeriklerinizin yerelleştirilmesi veya yurtdışında gönderdiğiniz içeriklerin ilgili dillere çevrilmesi için size destek olabiliriz.

Go to Top