Geçtiğimiz hafta içinde sonuçları açıklanan Brandon Hall Excellence in Human Capital Management Awards ve The Stevie® Awards for Great Employers’da Türk şirketleri çok başarı sonuçlar aldı.

Standart bir başvuru sürecinden farklı olarak ödül başvurusu üzerine çalıştığımız müşterilerimizde çalışmamızı başvuru dokümanı oluşturmak ile sınırlamıyoruz; Süreçleri çalışan ve öğrenen deneyimi yaratacak şekilde yeniden tasarladığımız, proje ekiplerinin yetkinliklerini geliştirdiğimiz, sürdürülebilir iş sonuçları ürettiğimiz kısacası ödül başvurularını bir öğrenme aracı olarak kullandığımız ve en önemlisi çok eğlendiğimiz bir süreç yaşıyoruz.

Bu kapsamda 2020 yılında ödül başvuru sürecinde birlikte çalıştığımız yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimize 14 Altın, 6 Gümüş, 18 Bronz olmak üzere toplam 38 ödül kazandırmış olduk.

Bu vesileyle birlikte çalıştığımız / çalışmadığımız tüm şirketlerimizin başarısını kutlarım.

Ödül başvuru danışmanlığı hizmetimizi buradan inceleyebilirsiniz.

Uluslararası ödül başvuruları için ipuçları yazımı buradan inceleyebilirsiniz.

Augdemy olarak, kurumların stratejilerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için ihtiyaç duydukları teknolojileri, gelişim faaliyetlerini ve hizmetleri sunup, gelişim süreçlerini iyileştirmelerine destek oluyoruz. Siz de ürünlerinizi, süreçlerinizi, projelerinizi veya ekiplerinizi ulusal ve uluslararası mecralarda ödüllendirilmesini sağlamak için Ödül Başvuru Danışmanlığı, ödül kazandıracak gelişim süreçleri için ise Kurumsal Akademi Tasarımı çalışmalarımıza göz atabilir veya bizimle iletişime geçerek ücretsiz analiz desteği alabilirsiz.

Diğer çalışma alanlarımız için tıklayınız.

Bu yazıyı paylaşın!

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Tüm Yönleriyle E-Öğrenme

Kurumların dönüşüm sürecinde insan kaynakları ve gelişim profesyonelleri olarak bizim iş yapış şeklimiz önümüzdeki yıllarda nasıl bir değişimden geçecek?

Başarılı Bir Kurumsal Akademi İçin 12 Adım

Kurumsal akademi gibi önemli bir yapı kurumun gerçeklerinden uzak, net bir hedefi ve planı olmadan kurulamaz. Bu nedenle kurulum sürecinde size yol gösterip, kurumsal akademinizin başarısını, varlığını, sürdürülebilirliğini destekleyecek 12 adımı paylaşıyorum.

İnsan Kaynaklarında Tasarım Odaklı Düşünme

Tasarım Odaklı Düşünme doğası gereği insanı odağa alarak çalışanların, kullanıcıların veya müşterilerin iş süreçlerini iyileştirmeye ve problemlere çözüm üretmeye destek olur ve en iyi sonuçlarını da insanları etkileyen problemlere odaklandığında verebilir.

2020-08-31T13:32:29+03:00
Go to Top