Sınıf Eğitimi Tasarımı2020-04-17T20:46:39+03:00

Proje Açıklaması

Nedir?

Günümüzün zorlu iş ortamı, hızla değişen pazar ve müşteri ihtiyaçları ile birleştiğinde kurumların değişime adapte olmaları, aynı zamanda da iş yapış şekillerini ve kültürlerini sürdürebilmeleri için sahip oldukları bilgi ve deneyimleri çalışanlarına aktarmaları gerekiyor.

Biz de kurumsal bilginin ve deneyimlerin yazılı hale getirilip, standart hale getirilmesini ve yayılmasını sağlayacak, öğrenmeyi kalıcı hale getiren eğitim tasarımları ile kurum kültürünün ve rekabetçiliğinin sürdülebilirliğini sağlıyoruz.

Kimler İçindir?

Eğitim Tasarımı Sürecimiz

Size Ne Sunabiliriz?

Çalışanlarınızın teknik bilgi, beceri ve yetkinlik ihtiyaçlarınızı karşılayacak uygulamaları ve sınıf eğitimlerini, tam da sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Baştan sona bir sınıf eğitimi tasarımı ne kadar sürer?2020-04-22T14:01:19+03:00

Eğitim tasarımı için içeriğe, konu uzmanlarınızın zaman planına veya ihtiyaçlarınızı bilmeden süre öngörüsü yapmak mümkün değil. Ancak farklı tasarım metodolojileri ve araçları kullanarak, ihtiyaç analizinden başlayan, uygulamaların ve değerlendirme araçlarının yer aldığı bir eğitimin tasarımını sizin zaman planınıza uygun bir şekilde tasarlayabileceğimize eminiz.

Oyun tasarımı yapıyor musunuz?2020-04-22T13:46:56+03:00

Kendi tasarladığımız interaktif oyunların yer aldığı bir oyun kataloğumuz bulunmakta. Bunun birlikte etkinlik, eğitim ve kurum ihtiyaçlarına özel olarak uygulama, interaktif oyun veya kutu oyunu tasarımları yapıyoruz.

Eğitim tasarımında hangi metodolojileri kullanıyorsunuz?2020-04-22T13:39:44+03:00

Eğitim tasarımı sürecimizde yapılandırılmış olarak ADDIE metodolojisi kullanıyoruz. Bununla birlikte kurumun ihtiyaçları, elinizdeki içerik, zaman planı doğrultusunda çıktının kalitesinden ödün vermeden daha çevik veya kuruma özel süreçler de izleyebiliyoruz.

Go to Top