İç Eğitmen ve Konu Uzmanı Geliştirme2020-04-16T10:35:39+03:00

Proje Açıklaması

Nedir?

İç kaynakların kullanılmadığı, yapılandırılmamış, kurumun gerçeklerinden ve deneyimlerinden uzak bir gelişim yapısı kurumların sadece bugününü değil, geleceğini de tehdit eder. Kurum içi konu uzmanlarının gerçek tecrübeleri aktardıkları, kurumun ihtiyacı olan bilgiyi tam da çalışanların öğrenme tarzına uygun şekilde iç eğitmenler tarafından uygulamalı olarak verildiği bir gelişim yapısı ise; sürekli öğrenme kültürünün destekleyerek, deneyimlerden öğrenen, çalışanlarının işe uyumlarının kolaylaştıran, yeni ürün, hizmet ve süreç geliştirmek için farklı birimlerin birlikte çalıştığı kurumlar oluşturur.

Biz de iç eğitmenlerin, deneyimli çalışanların ve yönetim ekiplerinin rol aldığı, günümüzün öğrenme yöntemlerini ve ihtiyaçlarına uygun eğitimler tasarlayıp, eğitmenler yetiştiriyoruz.

Kimler İçindir?

Size Ne Sunabiliriz?

Kurumsal akademi tasarım ve denetim modelimiz ile ihtiyacınız olan öğrenme çözümlerini tam da size göre tasarlayıp, sunuyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm çalışanlar eğitmen olabilir mi?2020-04-09T07:08:48+03:00

Sınıf eğitimlerinde çalışanlardan beklediğimiz bir eğitmen duruşu veya eğitmen tarzı bulunmakta. Bu kapsamda bir seçim ve gelişim süreci oluşturuyoruz. Ancak bu sürece dahil olmayan veya bilgisi / deneyimi olup süreçte başarılı olamayan çalışanları da deneyim paylaşımı yapabilecek şekilde konumlandırıyoruz.

Konu uzmanı veya iç eğitmenlik süreci ne kazandırır?2020-04-09T07:08:20+03:00

Kurum içi konu uzmanlarının gerçek tecrübeleri aktardıkları, kurumun ihtiyacı olan bilgiyi tam da çalışanların öğrenme tarzına uygun şekilde iç eğitmenler tarafından uygulamalı olarak verildiği bir gelişim yapısı; sürekli öğrenme kültürünün destekleyerek, deneyimlerden öğrenen, çalışanlarının işe uyumlarının kolaylaştıran, yeni ürün, hizmet ve süreç geliştirmek için farklı birimlerin birlikte çalıştığı kurumlar oluşturur.

Go to Top