Dijital Dönüşüm2020-04-18T10:19:36+03:00

Proje Açıklaması

Nedir?

Dördüncü sanayi devriminin kapımıza dayandığı, her şeyin (ev aletleri, araçlar, kıyafetler, üretim araçları, öğrenme araçları vb.) birbirine bağlandığı, sanal zekâ ile birçok işin dijitalleştiği ve tüm bunlar karşısında yeni düşünme, etkileşim, iş yapma ve yaşama şekilleri…

Dijital dönüşüm, kurumların iş süreçlerini verimli hale getirip, müşterilerine farklı hizmetler ve değerler sunabildiği bir dönüşüm süreci. Her dönüşüm ve değişimde olduğu gibi bazı kurumlar bu süreci kolaylıkla atlattı. Bazıları hala zorluklar ile mücadele ediyor. Bazıları ise bu dönüşümü dışarıdan izleyip, bir süre daha mevcut düzeni koruma düşüncesinde.

Olgunluk seviyesi ne olursa olsun, küreselleşen dünyada kurumların en büyük önceliği kültürün, öğrenmenin, çalışanların, hizmetlerin ve süreçlerin dijitalleşmesi.

Çalışanların, Kültürün ve Öğrenmenin Dijitalleşmesi

Dijitalleşme sürecindeki şirketlerin hem yeni işe başlayan çalışanlarını hem de mevcut çalışanlarını dijital dönüşüme hazırlaması gerekiyor. Bununla birlikte sürekli öğrenme kültürü yaratarak, teknoloji ile değişen işlerdeki çalışanların işlerini yapmaya devam etmesi veya yok olacak mesleklerdeki çalışanların farklı alanlarda geliştirilmesi çok kritik hale gelmiş durumda.

Kimler İçindir?

Size Ne Sunabiliriz?

Kurumuzun dijital dönüşüm sürecini hazılandıracak altyapı, süreç ve içerikleri tam da sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlayıp, sunuyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sınıf eğitimlerimizin tamamını e-eğitim haline getirmek istiyoruz. Mümkün müdür?2020-04-22T13:52:24+03:00

Mevcut içeriklerinizin ve eğitimlerinizin analizini yaparak tüm sınıf eğitimlerinizi ve eğitim dokümanlarınızı interaktif e-eğitimler veya dokümanlar halinde yeniden tasarlayabiliriz. Bununla birlikte öğrenmeyi daha kalıcı hale getirecek karma eğitim yöntemlerinin bulunduğu sürdürülebilir bir gelişim yapısı oluşturmayı tavsiye ederiz.

Dijital dönüşüme hazır olup, olmadığımızı nasıl anlayabiliriz?2020-04-22T13:05:12+03:00

Tüm dijital dönüşüm projelerimizde öncelikle mevcut durumunuzu ve hedeflerinizi analiz edip, dijital dönüşüm olgunluk seviyenizi belirleyip, bu doğrultuda projeyi yapılandırıyoruz.

Dijital dönüşüm sürecinde sınıf eğitimlerimiz ortadan kalkacak mı?2020-04-22T13:02:24+03:00

Eğitim birimlerinin çalışanlara sundukları eğitimleri sadece e-eğitim veya sınıf eğitimi olarak değerlendirmeyi doğru bulmuyoruz. Bu nedenle, kurumunuzun ve çalışanlarınızın gelişim ihtiyaçlarını, öğrenme alışkanlıklarını, içeriklerinizi ve kaynaklarınızı analiz edip, sınıf eğitimlerinin, e-eğitimlerin, uygulamaların veya farklı öğrenme araçlarının bir arada yer aldığı karma eğitim programları oluşturuyoruz.

Mevcut eğitim süreçlerimiz iyi bir şekilde işliyor, dijitalleşme ihtiyacı hissetmiyoruz.2020-04-22T12:52:56+03:00

Dijital dönüşüm süreci sadece mevcut süreçlerin bir altyapı (eğitim yönetim sistemi) aracılığı ile çalışanlarınıza e-eğitimler halinde sunulmaya başlanması değildir. Bu süreçte, mevcut gelişim süreçleriniz daha verimli ve çalışan odaklı hale de gelir. Ayrıca unutmamak gerekir ki, Covid-19 sürecinde hiçbir kurumun öngörmediği şekilde evden çalışma ve öğrenmenin dijital hale gelme zorunluluğu ortaya çıktı. Gelecekte bu tarz çevresel etkilerin de önüne geçebilmeniz için dijital dönüşüme ihtiyacınız bulunmaktadır.

Go to Top